X
تبلیغات
رایتل
 
IT CENTER
نمایندگی فروش تجهیزات شبکه و مودم های ADSL TP-LINK , GNET
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 66487

مودم ADSL NEXUS

 

فروش ویژه مودم روتر های نکسوس 

 

درباره برند نکسوس                                                     01system.co   

 

واژهNEXUS   به معنای اتصال،  پیوند و شبکه می باشد.

کارخانه محصولات NEXUS یکی از بزرگترین و قدرتمندترین کارخانه های تولید محصولات شبکه در چین می باشد که در سال 1992 تاسیس گردیده و طی سال ها محصولات برندهای بسیار بسیار معروف دنیا ، همچون  Linksys  و   SMC  را  تولید می نماید. برند نکسوس پیش از این فقط جهت بازارهای اروپا، آفریقا و آمریکا تولید می گردید .

اینک این شرکت اقدام به عرضه محصولات خود به بازارهای آسیا و میدل ایست با رعایت کلیه شرایط فنی و تکنیکی مختص این نواحی نموده است که بستر بسیار مناسبی برای کسانی که نیاز به فرصتی جهت همکاری و کسب نمایندگی یک برند با کیفیت مناسب بوده اند را فراهم نموده است.

هدف و رکن اصلی محصولات NEXUS تولید محصولاتی با کیفیت بالا همراه با قیمت معقولانه و مقرون به صرفه می باشد.از اینرو از تولید انبوه و بی رویه محصولات با کارائی مشابه ولی نام ها و مدل های متفاوت جهت جلب توجه کاذب به شدت خوداری شده و فقط محصولاتی تولید می گردد که مورد نیاز واقعی مصرف کنندگان باشد. اگرچه کلیه قطعات و چیپ ست های این محصول مطابق استانداردهای بین المللی و برند های شناخته شده و معروف جهان می باشد ولی همچنان قیمت این محصول بسیار عالی و مقرون به صرفه می باشد.

بامروری بر اطلاعات فنی و قیمت محصولات، خود درستی این امر را تصدیق خواهید کرد.        

       01system.co01system.co 

 

 

 

 

                                                             01SYSTEM

شرکت تعاونی صفر و یک سیستم کازرون نیز پس از فعالیت موفق و موثر در زمینه فروش تجهیزات شبکه و مخابراتی به خصوص برند TP-LINK ، حال پس از  بررسی کیفیت و کارایی تجهیزات NEXUS و با دریافت نمایندگی استان فارس این برند ، شروع به بازاریابی و فروش این محصول کرده ، شما همکاران و مشتریان  گرامی در استان فارس و سایر استان ها نیز می توانید محصولات نکسوس را که شامل Power line , Usb adaptor  Router  Tablet pc , 3G modem و مودم های ADSL  می باشد و با سه سال گارانتی شرکت سپهرین ارائه میگردد ،  تهیه نمایید . 

   

شرکت تعاونی صفر و یک سیستم کازرون 

آدرس:  فارس ، شهرستان کازرون ، ابتدای خیابان دارالسلام ، روبروی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان 

شماره های تماس :    2211293-0721         09365513738